ضرورت مشارکت دانش آموزان در طرح واکسیناسیون

به گزارش قالب وبلاگ ها، دانش آموزان هر چه سریعتر برای تزیق واکسن کرونا اقدام نمایند.

ضرورت مشارکت دانش آموزان در طرح واکسیناسیون

به گزارش گروه استان های قالب وبلاگ ها از یاسوج، هادی زارع پور مدیر کل آموزش و پرورش این استان گفت: دانش آموزان باید هر چه سریعتر برای تزریق واکسن اقدام نمایند تا امکان حضور در کلاس ها را داشته باشند.

هادی زارع پور اضافه کرد: واکسیناسیون دانش آموزان از اول مهر ماه، با هدف ایجاد ایمنی برای مقابله با بیماری کرونا و رویکرد مدرسه محوری در مدارس استان شروع شده است.

زارع پور بیان نمود: واکسن های مختلفی در سطح استان وجود دارد و برای دانش آموزان 15 سال به بالا از نوع سینوفارم در نظر گرفته شده است.

او با بیان اینکه در سال تحصیلی نو آموزش حضوری برای دانش آموزان مهمترین اولویت بوده و لازمه آن، ایجاد سلامت جسمی برای دانش آموزان است ادامه داد: اگر چه امکان مراجعه به مراکز بهداشت برای دانش آموزان وجود دارد، اما در مدارس شرایط بهتری برای دریافت واکسن فراهم است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مدارس از آبان ماه به صورت تدریجی بازگشایی می شوند گفت: حضور دانش آموزان در مدارس فقط با داشتن کارت واکسن امکان پذیر است و دستورالعمل های بهداشتی از جمله زدن ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

زارع پور اضافه کرد: تزریق واکسن دانش آموزان تا انتها مهرماه ادامه دارد و دانش آموزان باید هر چه سریعنر برای تزیق واکسن اقدام نمایند تا امکان حضور در کلاس ها را داشته باشند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ضرورت مشارکت دانش آموزان در طرح واکسیناسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت مشارکت دانش آموزان در طرح واکسیناسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید