راه اندازی سلامتکده طب سنتی در تبریز

به گزارش قالب وبلاگ ها، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ایجاد زیرساخت های مورد احتیاج به منظور راه اندازی سلامتکده طب سنتی در تبریز اطلاع داد.

راه اندازی سلامتکده طب سنتی در تبریز

آقای نقی پور در جلسه آنالیز مسائل پیشرو طب ایرانی و برطرف موانع و مسائل موجود، گفت: توسعه طب سنتی از اولویت هایی است که در برنامه های دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت مستمر مورد توجه و پیگیری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: متاسفانه طی سال های گذشته شاهد شرایط نابسامان در این حوزه بودیم و در یکسال گذشته با همکاری و کوشش های همکاران در حوزه طب سنتی به شرایط مطلوبی دست یافته ایم.

وی با اشاره به ضرورت توجه به حوزه های تخصصی طب سنتی گفت: در طول یکسال گذشته با کوشش های همکاران دانشکده طب سنتی به طور مجزا آغاز به فعالیت نموده است و تمام زیرساخت های حیاتی سلامتکده طب سنتی نیز محیاست و در اسرع وقت این مرکز در کنار دانشکده راه اندازی می گردد.

آقای نقی پور اضافه نمود: کار بر روی افکار همکاران طب مدرن، بسترسازی و حمایت و هماهنگی های متعدد بین مدیریت ها و اساتید و دانشجویان از اقداماتی است که برای پیشگیری از ایجاد تقابل بین طب مدرن و طب سنتی انجام شده است.

وی گفت: از نظر افزایش نیروی انسانی و پیشرفت و تنوع در رشته ها برنامه ریزی های خوبی در دست اقدام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار داشت: ایجاد فضای صمیمی بین طب سنتی و طب مدرن، تبادل اطلاعات، ایجاد پل های ارتباطی بین رشته ها و ایجاد کمیته های تحقیقاتی و مقالات مشترک این رشته ها، یاری بسیار شایانی به توسعه حوزه طب سنتی خواهد نمود.

قالب وبلاگ ها آذربایجان شرقی تبریز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "راه اندازی سلامتکده طب سنتی در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سلامتکده طب سنتی در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید