تامین زمین برای ساخت 4 میلیون مسکن تا خاتمه سال

به گزارش قالب وبلاگ ها، وزیر راه و شهرسازی گفت: همکاران ما شبانه روز در کوشش هستند برای اینکه تا انتها سال زمین 4 میلیون مسکن را معین تکلیف نموده باشیم.

تامین زمین برای ساخت 4 میلیون مسکن تا خاتمه سال

به گزارش قالب وبلاگ ها از خرم آباد، رستم قاسمی صبح امروز در مراسم شروع ساخت 7500 واحد مسکونی در خرم آباد و دیگر شهر های استان لرستان، گفت: امروز توفیقی شد که خدمت مردم لرستان برسیم و امیدواریم که این سفر دستاورد های خوبی برای استان به همراه داشته باشد.

وی گفت: موضوع مسکن یک مسئله مهم است چراکه با روش های عادی نمی توان صاحب مسکن شد و اهتمام دولت سیزدهم مسکن دار شدن مردم بخصوص اقشار کم عایدی و جوانان است.

قاسمی گفت: قرار است دولت 4 میلیون مسکن را طی 4 سال احداث کند و این کار جزو طرح های جامع است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: در این راستا نیازمند همکاری تمامی دستگاه ها هستیم تا ادارات راه و شهرسازی را در استان ها یاری نمایند.

وی گفت: مهم ترین مسئله را تامین زمین است و همکاران ما شبانه روز در کوشش هستند برای اینکه تا انتها سال زمین لازم برای ساخت 4 میلیون مسکن را مشخص تکلیف نموده باشیم.

قاسمی گفت: ایران را باید به یک کارگاه بزرگ ساخت و ساز تبدیل کنیم. ساخت چند میلیون مسکن در شرایط فعلی امید و طراوت خوبی را در کشور جاری می نماید.

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز در لرستان تامین زمین به خوبی در حال اجرا است و سهم این استان حدود 100 هزار واحد خواهد بود.

قاسمی ادامه داد: قانون جهش مسکن بازوی خوبی برای این طرح است و امیدواریم به قولی که به مردم داده شده بتوانیم عمل کنیم و در لرستان شروعی برای طرح های دیگر باشیم.

سهم خرم آباد مرکز لرستان از این تعداد، 2 هزار واحد مسکونی است

همزمان با خرم آباد عملیات ساخت واحد های مسکونی طرح جهش فراوری مسکن در شهر های بروجرد، نورآباد و پلدختر هم شروع شد.

سهم لرستان از طرح جهش فراوری مسکن سالانه 22 هزار واحد مسکونی و در مجموع 88 هزار واحد مسکونی در چهار سال است.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تامین زمین برای ساخت 4 میلیون مسکن تا خاتمه سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین زمین برای ساخت 4 میلیون مسکن تا خاتمه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید