هرگز با این مردان ازدواج نکنید چراکه مناسب ازدواج نیستید!

به گزارش قالب وبلاگ ها، در انتخاب شریک زندگی خود دقت کنید تا بعد از ازدواج از انتخاب خود پشیمان نشوید مردانی که برای ازدواج نامناسب هستند را بشناسید.

هرگز با این مردان ازدواج نکنید چراکه مناسب ازدواج نیستید!

خانم ها، مردان نامناسب ازدواج را بشناسید

به گزارش قالب وبلاگ ها به نقل از نمناک ، برای داشتن یک ازدواج پیروز ملاک هایی بسیار مهم را باید در نظر گرفت که شاید کمتر کسی به آنها توجه می نماید و بعد از گذشت زمان متوجه اشتباه در انتخاب خود می گردد.اصولا زنان به صحبت ها و گفته های مردان تکیه می نمایند و به راحتی اعتماد خود را نشان می دهند این در حالی است که مردان رفتار زنان را ملاک اعتماد به آنها قرار می دهند این اصل ثابت می نماید که زنان راحت تر می توانند مورد گول خوردن قرار گیرند اما به دور از تمام اینها باید قبل از ازدواج دقت بالایی در شناخت همسر آینده به کار گرفته گردد و تنها با تکیه به یک سری کلمات و تعاریف آینده خود را خراب نکنید.انتخاب شریک زندگی شوخی نیست ، ازدواج با فرد نادرست می تواند زندگی شما را خراب کند. قرار گذاشتن با پسران بد و پسران بی مسئولیت قبل از ازدواج شاید مهم نباشد، اما ازدواج با آنها بدترین اشتباهی است که می توانید انجام دهازدواج با فرد مناسب لازم است، و چون ما واقعا به شما اهمیت می دهیم، در این بخش تصمیم گرفتیم انواع مردانی را که هرگز نباید با آنها ازدواج کرد رامعرفی کنیم. اهمیت نمی دهیم که او را چقدر دوستش دارید، چقدر خوش تیپ است یا چقدر پولدار است، با او ازدواج نکنید.

خانم ها ؛ با این مردها ازدواج نکنید

مردان دروغگو

آیا او در خصوص چیزهای کوچک دروغ می گوید؟ این ها چیزهای کوچکی است که با گذشت زمان عظیم می شوند. اگر شما نمی توانید هر چیزی را که می گوید باور کنید، پس با او ازدواج نکنید.

مردان خسیس

این مرد لباس خوب و ماشین خوبی دارد اما هر بار که شما دوستان باهم بیرون می روید، او ادعا می نماید که کیف پول خود را فراموش نموده و از شما می خواهد که پولش را پرداخت کنید.او همچنین به طور مداوم از شما کم کم پول قرض می گیرد و قول می دهد تا برگرداند.

خرج و هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی است البته تا حدی که منجر به ولخرجی نگردد و اسراف را به همراه نداشته باشد. مردان خسیس با هزینه های ضروری هم مخالفت می نمایند و با ایجاد مضیغه هایی مسائل زندگی را تشدید می نمایند.

با مردان خسیس ازدواج نکنید

لاس زن ها

اگر شما دوستدار مردی هستید که برایتان احترام قائل نیست و به طور مداوم با همه لاس می زند، قطعا اگر با او ازدواج کنید، او خیانت خواهد نمود.

پرکار بیش از حد ، مردی که همه زندگیش کار اوست

این پسری عظیم، سخت کوش و پیروز است، اما کار او دائما از شما مهمتر است ، همواره درحال سفر است و قرارهایتان را لغو می نماید. هر زمانی که از او می خواهید که با والدین شما دیدار کند، به نحوی انجام نمی دهد. اگر با او ازدواج کنید، از نظر اقتصادی به شما یاری می نماید، اما از بسیاری جهات ناراضی خواهید بود.

زندگی با مردان پر مشغله سخت است

مرد سواستفاده گر

اگر از لحاظ جسمی یا احساسی مورد سوء استفاده قرار گرفته شده اید، فرار می نماید.

پسر مامانی و وابسته به پدر و مادر

این مرد شگفت انگیز است ، او می داند که چگونه از یک زن مراقبت کند و به درستی ارتباط برقرار کند.تنها مشکل این است که ریسمان پررنگ وابسته ای با مادرش دارد و به طور مداوم همه چیزها را به مادرش می گوید. اگر با او ازدواج کنید، با مادر او نیز ازدواج خواهید کرد.

دوری از ازدواج با مردان وابسته به مادر

ازدواج با مرد معتاد

اعتیاد سرمنشاء بسیاری از طلاق ها است چرا که مردی که اعتیاد دارد و وابستگی او به چیزی غیر از زندگی آن هم منفی است هرگز نمی تواند آینده ای خوب برای همسر و خانواده خود تامین کند و بدتر اینکه او خانواده خود را فدای اعتیادش خواهد نمود.

مردان تنبل و بیکار

مردی که قدرت کار و کوشش را در خود به واسطه تنبلی از بین برده است موجب آزار و ناراحتی و در نهایت مسائل اقتصادی می گردد. در دنیایی که همه چیز برای پیشرفت وابسته به حرفه و درآمد است چطور می تواند زندگی بدون این دو ویژگی را تحمل کرد.

مسائل اقتصادی در زندگی با مرد بیکار

مردان منزوی

ما همواره نمی توانیم در زندگی فردی و شخصی خود محبوس باشیم علاقه به معاشرت در ذات انسان است و اگر این اصل نباشد حس کسالت و افسردگی حاکم می گردد. مردانی که از رفت و آمد و جمع های محبت آمیز فرار می نمایند کمبود های روانی خود را به همسرشان هم منتقل می نمایند.

مردانی که دوستانشان همه چیز آنها هستند

رفاقت و دوستی لذتی دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد اما اگر از حد معمول خود بگذرد دیگر نقاط مثبت آن به چشم نمی آید. مرد بعد از ازدواج باید بداند که وقت او تنها به خودش تعلق ندارد و آنها باید در زندگی و گذراندن وقت خود تغییراتی ایجاد نمایند که در غیر این صورت مشکل ساز خواهد شد.

مرد رفیق باز مرد مناسب برای ازدواج نیست

مرد نا امن و بی اعتماد

وقتی که او می بیند شما با دیگران صحبت می کنید و با دیگران ارتباط برقرار می کنید، همواره غیرتی و عصبانی است، این نشانه بدی است. اعتماد در رابطه بسیار مهم است و حتی در ازدواج نیز بسیار مهم است. اگر او همواره نسبت به هر فردی که نزدیک به شما است، غیرتی می گردد و حسود است، سپس دو باره در خصوص بودن با او در طول زندگیتان فکر کنید.

ولخرج

مسئولیت اقتصادی بسیار مهم است. اگر او بیشتر در خصوص ظاهر بطری هایی که در بیرون می خورید و طرح لباس هایش که باید توسط طراحان معروف طراحی شده تمرکز دارد تا صرفه جویی و پس انداز، قطعا او برای شما نیست.

مردانی که دنبال دعوا هستند و بحث را تمام نمی نمایند

مبارزه در روابط خوب است و گاهی سالم است، اما اگر آنها هرگز انتها نداشته باشند، تعهدی وجود نخواهند داشت. زندگی و رابطه شما پر از مصالحه خواهد بود، اگر او به نظر شما گوش نمی دهد و تصمیمات خودش را تحمیل می نماید ؛ او نشان می دهد که گوش می دهد، اما نمی فهمد که شما چه چیزی می گوئید، او قطعا ارزش زمان شما را ندارد.

انتخاب شریک زندگی مناسب

دارای محدودیت ذهنی

مردی که به شما اعتماد ندارد همواره محدودیت هایی را برای شما اعمال می نماید، مهم نیست که چقدر وفادار هستید یا چقدر دوستش دارید. این شرایط همواره وجود خواهد داشت. او شما را از انجام کارهای عادی در زندگی متوقف خواهد نمود، از ترس اتفاق چیزهای بد. می تواند یک کابوس تبدیل گردد.

متنفر از خانواده

پدر و مادر ما گاهی می توانند روی اعصاب ما راه بروند، اما این بدان معنا نیست که والدین خود را از زندگیتان بیرون ببرید. خانواده ما جایی است که ما متولد و عظیم شده ایم، و نمی توانیم خانواده ام را فراموش کنیم.

به یاد داشته باشید که مردی که پدر و مادر خود را به سرعت می تواند فراموش کند، شما را در یک یا دو روز فراموش خواهد نمود. اگر او از والدینش متنفر است، پس نمی تواند با خانواده خودش هم خوب رفتار کند او مرد خانواده نیست.

منبع: جام جم آنلاین

به "هرگز با این مردان ازدواج نکنید چراکه مناسب ازدواج نیستید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگز با این مردان ازدواج نکنید چراکه مناسب ازدواج نیستید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید