فارس من، تمامی امتحانات پیام نور به صورت 100 درصدی مجازی برگزار می شود، آزمون حضوری نداریم

به گزارش قالب وبلاگ ها، مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: تمامی امتحانات دانشگاه پیام نور در همه مقاطع تحصیلی به صورت 100 درصدی مجازی برگزار خواهد شد و هیچ گونه آزمون حضوری در این دانشگاه انجام نمی شود.

فارس من، تمامی امتحانات پیام نور به صورت 100 درصدی مجازی برگزار می شود، آزمون حضوری نداریم

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی قالب وبلاگ ها، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان قالب وبلاگ ها می توانند از طریق آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح کنند تا قالب وبلاگ ها این مسائل را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان قالب وبلاگ ها موضوع امتحانات دوره کارشناسی پیام نور مجازی برگزار شود را مطرح کرده و از قالب وبلاگ ها خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که قالب وبلاگ ها قالب وبلاگ ها برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در این زمینه، گفت: با توجه به سیاست ها ، برنامه ریزی تحصیلی و همچنین نوع آموزش ترکیبی و مهم تر از همه وجود ویروس کرونا تمامی امتحانات پایان ترم این دانشگاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: تمامی امتحانات دانشگاه پیام نور در همه مقاطع تحصیلی به صورت 100 درصدی مجازی برگزار خواهد شد و هیچ گونه آزمون حضوری در این دانشگاه انجام نمی شود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، تمامی امتحانات پیام نور به صورت 100 درصدی مجازی برگزار می شود، آزمون حضوری نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، تمامی امتحانات پیام نور به صورت 100 درصدی مجازی برگزار می شود، آزمون حضوری نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید