حبیبی: حیف است لیگ باشگاه های کشتی دنیا حذف گردد، دانشگاه آزاد پتانسیل خوبی برای حضور دوباره در لیگ برتر دارد

به گزارش قالب وبلاگ ها، سرمربی فصل گذشته تیم کشتی دانشگاه آزاد گفت: با زحمت هایی که برای لیگ باشگاه های کشتی دنیا کشیده شده تا چنین جایگاهی را پیدا کند، واقعا حیف است حذف گردد.

حبیبی: حیف است لیگ باشگاه های کشتی دنیا حذف گردد، دانشگاه آزاد پتانسیل خوبی برای حضور دوباره در لیگ برتر دارد

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی قالب وبلاگ ها در مورد اینکه آیا سال جاری امکان برگزاری لیگ برتر کشتی وجود دارد، گفت: کرونا که قضیه دنیای است و باید دید چه اتفاقی برایش می افتد. اول سلامت افراد باید تضمین گردد و برگزاری رقابت تن به تن هم با این بیماری کار سختی است.

وی با اشاره به کوشش سازمان لیگ برای برگزاری لیگ باشگاه های دنیا، توضیح داد: استارت لیگ دنیای از 8-9 سال پیش زده شد و این رقابت ها فضای خوبی برای کشتی مهیا کرد. برگزاری این رقابت ها خیلی خوب است به شرطی که تیم های خوب خارجی در آن شرکت نمایند. لیگ دنیای محلی برای درآمدزایی کشتی است. با زحمت هایی که برای این مسابقات کشیده شده تا چنین جایگاهی را پیدا کند، واقعا حیف است حذف گردد و باید آن را برگزار کرد. البته سازمان لیگ باید به فکر اسپانسر برای برگزاری این رقابت ها باشد تا از این محل هم کشتی گیران و هم فدراسیون درآمدزایی داشته باشد.

رئیس سابق سازمان لیگ فدراسیون کشتی در مورد اینکه آیا سال جاری هم در لیگ برتر مربیگری خواهد نمود یا نه، گفت: بله حتما، با یکی دو تیم هم صحبت کردیم و باید دید در چند روز آینده چه اتفاقاتی می افتد.

سرپرست سابق تیم ملی کشتی آزاد درپاسخ به این سوال آیا دانشگاه آزاد در لیگ سال جاری حضور خواهد داشت؟، توضیح داد: دانشگاه آزاد بعد از 13-14 سال دوباره وارد کشتی شد. پتانسیل بسیار خوبی دارد و واقعا مجموعه ای است که می تواند سال های سال در کشتی بماند چون باشگاه دارد و چارچوبش معین است. آنها به لحاظ اقتصادی هم مسئله ای ندارند. پارسال همین تیم سومی لیگ برتر ایران را با حداقل منابع اقتصادی و دومی باشگاه های دنیا را باز هم با حداقل بودجه با کار تیمی در رشته کشتی به دست آورد. با توجه به اینکه مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد تغییر نموده، باید منتظر معرفی نفر جدید بود و باید دید چه تصمیمی در مورد حضور در لیگ برتر گرفته می گردد. البته تا جایی که می دانم بودجه کشتی مصوب شده و افزایش داشته است.

هادی حبیبی در سرانجام در مورد شرایط تیم ملی بعد از تعویق یک ساله المپیک گفت: تعویق المپیک قطعا باید اتفاق می افتاد و به نفع کشتی بود. من فکر می کنم هم برای کشتی آزاد که چند تغییر وزن داشتیم و هم برای فرنگی اتفاق خوبی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حبیبی: حیف است لیگ باشگاه های کشتی دنیا حذف گردد، دانشگاه آزاد پتانسیل خوبی برای حضور دوباره در لیگ برتر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: حیف است لیگ باشگاه های کشتی دنیا حذف گردد، دانشگاه آزاد پتانسیل خوبی برای حضور دوباره در لیگ برتر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید